Sipariş ve Teslimat

 

Siparişimin teslimat süresi ne kadar?

www.fafatoys.com’dan verdiğiniz siparişleriniz 3 (üç) iş günü içerisinde tarafımızdan kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargonun o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir.

Siparişim ne zaman işleme alınır?

İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizin durumunu fafatoys.com’a üye girişinizi yaptıktan sonra ‘’Hesabım’’ bölümünde yer alan ‘’Siparişlerim’’ kısmından takip edebilirsiniz. Üye olmadan verilen siparişlerde üye sayfası oluşmadığı için siparişinizin hangi aşamada olduğunu mail adresinize gönderilen bilgilendirme mailleri ile takip edebilirsiniz.

Kargo bedeli öder miyim?

www.fafatoys.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde ve Türkiye’nin her yerine hiçbir kargo bedeli ödemezsiniz.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon ya da ürüne zarar gelmiş bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar görmeniz durumunda ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından fafatoys.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Kargo, teslimat için adresime geldiğinde beni bulamazsa ne olur?

Çalıştığımız kargo firması eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kargo şubesi kolinizi ertesi gün tekrar teslim etmek için getirir. Ertesi gün de alıcı adreste bulunamaz ve size ulaşamazsa siparişinizi geri gönderir.